Doğumdan Ne Kadar Önce Amerika'ya Gitmeliyim?

Öncelikle tüm işlemlerin sağlıklı bir şekilde ilerlemesi doktor ve hastane randevularının alınması, kalacak yerin ayarlanması, uçak biletinin sorunsuz bir şekilde alınması için hamileliğin en geç 26. haftasına kadar bizimle irtibat kurmanızı önemle tavsiye ederiz.

Doğumdan Sonra Ne Kadar Süre Amerika'da Kalmalıyım?

Doğumdan sonra Amerika’da ne kadar süre daha kalacağınız yapacağınız doğumun normal doğum mu yoksa sezaryen doğum mu olmasını bağlıdır. Normal doğum yapmışsanız 10 günün ardından dönüş işlemleri yapılabilir; ancak sezaryen doğum yapmışsanız en az 2 hafta Amerika’da kalmanız tavsiye edilir.

Amerika'da Doğum İçin İngilizce Bilmem Gerekiyor Mu?

Amerika’da Doğum Fırsatı olarak sizin Amerika’da doğumdan tutun da resmi işlemleriniz yapılmasına kadar tüm süreçleri takip ediyoruz. İngilizce konusunda sizi havaalanında karşılayan refakatçimiz ile birlikte sonraki tüm süreçlerde tercümanımız sizinle birlikte oluyor. Hastane randevularınız, bebeğinize Amerikan vatandaşlığı işlemleri de dahil olmak üzere sizlere tercüman hizmeti sunuyoruz.

Bebeğime Pasaport Çıkarmakta Sorun Yaşar Mıyım?

Hayır. Amerika’da doğum yaptıktan sonra bebeğinize pasaport çıkarmak için tüm süreçleri ekibimiz takip ediyor ve sizler adına tüm evrakları düzenleyerek başvuru yapılıyor. Baştan tüm organizasyon yapıldığı için Amerika’da doğum yaptıktan sonra bebeğinize pasaport çıkarmakta hiçbir sorun yaşamazsınız.

Amerika'ya Hangi Testleri Getirmeliyim?

Amerika’ya gelmeden önce sizden doğum sürecinizde yaptırmış olduğunuz tüm kontrol ve test sonuçlarını bizimle paylaşmanızı isteyeceğiz. Bu tetkikleri doğum doktorunuzla Amerika’da paylaşacağız. Eğer doktorunuz eksik veya yapılması gereken farklı bir test olduğunu bize bildirirse size söyleyeceğiz ve sizden bu eksik testleri tamamlamanızı isteyeceğiz.

Normal Doğum veya Sezaryen Doğum Yapmayı Tercih Edebiliyor Muyum?

Dünyanın her yerinde olduğu gibi ilk tercih normal doğumdan yanadır. Ancak doğum sırasında veya öncesinde normal doğumda bir risk görülürse sezaryen doğum yaptırılmaktadır. Bunun dışında mutlaka sezaryen doğum tercihiniz varsa bizimle önceden paylaşmanızı rica ederiz.

Doğumdan Sonra Hastanede Ne Kadar Süre Kalıyorum?

Doğumdan sonra hastanede ne kadar kalacağınızı öncelikle sizin ve bebeğinizi sağlık durumu belirlemektedir. Her şey yolunda ise normal doğumlarda ortalama 2 gün, sezaryen doğumlarda ise ortalama 3 gün süreyle hastane kalıyorsunuz.

Doğumdan Sonra Ne Zaman Türkiye'ye Dönebilirim?

Doğumdan sonra öncelikle bebeğinizin Amerikan Pasaportu işlemleri için Amerika’da 10 ile 15 gün arasında kalmanız gerekiyor. En hızlı şekilde pasaport işlemlerini uzman ekibimiz halletmektedir. Bebeğinizin sağlık durumunda da bir sorun yok ise 10 günden itibaren Amerika’dan Türkiye’ye uçabilirsiniz.

Acil Durumlarda Destek Oluyor Musunuz?

Oluşabilecek acil durumlarda anında destek oluyoruz. Bize hemen ulaşabilirsiniz ve biz de sorununuza hemen çözüm üretiriz.

Instagram'da Biz