ucak

Amerika'ya Varış ve Karşılama

Doğum yapmak için Amerika’ya gitmeye karar verip Amerika’da doğum için bizim danışmanlığımızı tercih ettiğiniz andan itibaren sizlere uçaktan Amerika’ya indiğiniz andan tekrar Amerika’da uçağa binip Türkiye’ye döneceğiniz ana kadar yardımcı oluyoruz. Amerika’da havaalanında sizleri karşılayacak refakatçimiz sizi alıp konaklayacağınız yere götürmektedir.
konaklama

Amerika'da Konaklama

Amerika’da konaklama için size birçok farklı seçenek sunuyoruz. Fiyat bakımından bütçenize göre konaklama seçenek çeşitliliğimiz ile size en uygun konaklama seçeneğini seçebilirsiniz. Böylece Amerika’da nerede kalacağınız, nasıl bir ortamda bulunacağınız konusunu düşünmemiş olacaksınız. Baştan size ne söylendiyse Amerika’ya gittiğinizde de aynı şey ile karşılaşacaksınız.
hastane

Hastane Turu ve Doktor Muayenesi

Amerika’ya vardığınız zaman daha önceden size söylenmiş olan doktordan ilk randevu alınır ve doğum öncesi kontrolleriniz refakatçi eşliğinde hastanede yapılır. Yine hastaneyi daha iyi tanıyabilmeniz için refakatçi eşliğinde hastane turunuz organize edilir. Amerika’da doğum süreciniz en önemli aşaması olan hastaneyi ve doktorunuzu yakından tanımanızı sağlarız.
banka

Banka Hesabı Açılışı

Amerika’da işlemlerinizi kolayca yapmak, alışveriş yapmak ve diğer tüm işlemleriniz için bir Amerikan bankasında hesap açmanız gerekmektedir. Hesap açma işleminiz için gerekli evrakların ayarlanması ve diğer tüm süreçleri yürüterek sorunsuz bir şekilde hesabınızın açılmasını sağlıyoruz.
alısveris

Amerika'da Alışveriş

Amerika’da gerek bebeğiniz için gerekse kendi özel ihtiyaçlarınız için alışveriş yapmanız için size refakatçimiz eşlik ediyor. Dil bilmeseniz dahi size en iyi ve uygun alışveriş yapacağınız alışveriş merkezleri ve mağazalara götürüyor ve Amerika’da kaldığınız süreç içerisinde nelere ihtiyacınız olabileceği konusunda da danışmanlık sağlıyoruz. Alışveriş sürecinizde en çok dikkat ettiğimiz konu ise minimum harcama ile maksimum ihtiyacı satın alma. Bu konuda bize güvenebilirsiniz.
dogum-sureci

Doğum Sürecinin Yönetilmesi

Doğum günü geldiğinde artık hastane ve doktor hakkında yeterince bilgiye zaten sahip olacaksınız. Tüm doğum sürecinizde ise size özel ilgi gösterecek bir refakatçi sizinle birlikte olmaktadır. Doğum doktorunuz ve hemşirelerinizle iletişimin sağlanması, hastanede doğum öncesi ve sonrasında kalacağınız odanın ayarlanması ve ihtiyaçlarınızın karşılanması ekibimiz tarafından sağlanacaktır. Yine doğumdan sonra gerekli evrakların hazırlanması, doğum sertifikasının eksiksiz düzenlenmesi, tüm aşıların anneye ve bebeğe eksiksiz yapılması, hastaneden çıktıktan sonra doktor kontrollerinin zamanında ve eksiksiz yapılması ekibimiz tarafından sağlanacaktır.
bebek-yatagi

Bebeğinizin Bakım İhtiyaçları

Hastanede doğum yapıp ayrılış işlemi sırasında sizi ve bebeğinizi güvenli bir şekilde eve ulaştırmak için bebek araç koltuğu sağlıyoruz. Ayrıca konakladığınız konuta Amerika’da kaldığınız süre boyunca kullanmanız için bebek yatağı getirip teslim ediyoruz. Bu sayede bebeğiniz için bu temek ihtiyaçlar için herhangi bir harcama yapmanıza gerek kalmamış oluyor.
pasaport

Amerikan Pasaportu Çıkarma

Bebeğiniz için Amerika’da doğum yapmanızın temel sebebi olan Amerikan pasaportu çıkarma ve Amerikan nüfusuna kaydettirme işlemlerini doğumdan sonra başlatıyor ve hızlı bir şekilde tamamlıyoruz. Bu süreçte hastanede doğum sertifikasının alınması, Amerikan vatandaşlık belgelerinin hazırlanması, Amerikan pasaportunun alınması ve Amerikan Sosyal Güvenlik numarasının alınması işlemlerini eksiksiz ve hatasız olarak yerine getiriyoruz.
destek

Her Konuda Yanınızdayız!

Amerika’da doğum yapmak için karar verme aşamasındaysanız mutlaka bizi arayın ve süreç hakkında bizden bilgi alın. Her ne kadar standart bir hizmet vermeye çalışsak da siz değerli ebeveynlerimiz ve özellikle anne adaylarımızın özel ihtiyaçları ve dilekleri için her türlü özgün çözümü üretebiliriz. Bunun için bizim iletişim kurmanız yeterli 😉
arac-kiralama

Araç Kiralama

Dilerseniz araç kiralama ve şoför konusunda sizlere yardımcı olmaktayız.
kalaca-ev-organizasyonu

Kalacak Ev Organizasyonu

Amerika’da kaldığınız süre içerisinde talepleriniz doğrultusunda ekibimiz size sorunsuz bir konaklama imkanı sağlar. Mutfak ve temizlik alışverişiniz siz gelmeden önce yapılarak seçmiş olduğunuz evinize yerleştirilir. Konaklayacağınız evi bütçeniz ve kriterlerinize göre seçtikten sonra isteğinize evin temizlik ve genel ihtiyaçlarınızı karşılamanızda yardımcı oluruz.
kucuk-turlar

Küçük Turlar

Los Angeles’ta doğum zamanınızın gelmesini beklerken sıkılmayın. Şehri tanıtan ve küçük güzel anlar yaşayacağınız rehber ve refakatçiniz eşliğinde doyumsuz vakit geçireceğiniz butik turlara katılablirsiniz.
tercumanlik

Tercümanlık

Özellikle dil konusunda 7/24 size her konuda yardımcı olup, bilgilendirmekteyiz. Doktor randevularınızda size eşlik eden refakatçimiz doktorunuz ile sizin aranızda iletişim kurarak içinizde ve aklınızda cevaplanmamış tek bir soru kalmamasını sağlar.
ucak

İndirimli Uçak Bileti

Anlaşmalı olduğumuz turizm firması ile sizlere indirimli uçak bileti hizmeti de sunmaktayız. Bu indirim fırsatı için ek bir ücret almıyor ve tamamen ücretsiz yararlanmanızı sağlıyoruz.

Instagram'da Biz