Amerika’da Doğum Fırsatı, siz değerli geleceğin ebeveynlerine Amerika’da en iyi şekilde doğum yapmak ve bebeğinizin Amerika Birleşik Devletleri (ABD) vatandaşı olması için danışmanlık hizmeti vermektedir.

Amerika’da hamileliğinizin son ayları ve doğum yaptıktan sonraki süreçleri iyi geçirmeniz ve sorunsuz bir şekilde Amerika’dan Türkiye’ye dönmeniz için Amerika’da Doğum Fırsatı her an yanınızda yer alır.

Türkiye’deyken başlayan danışmanlığımız siz henüz Amerika’ya gitmeden her türlü ayarlamaları yapar, siz Amerika’ya vardığınızda sizi havaalanında karşılar, yaşayacağınız yere yerleştirir, hastane randevularınızı ayarlar ve sizinle birlikte yardımcı tercümanımızla hastane randevularınıza gelir, hamileliğiniz süresince her türlü ihtiyacınızla ilgilenir, doğumunuz sırasında ve sonrasında yanınızda olur, vatandaşlık için gerekli resmi işlemleri yapar ve bebeğinizle birlikte mutlu ve mesut şekilde Türkiye’ye uğurlar.

Amerika’da Doğum Fırsatı, sizlerin ve bebeğinizin geleceği için bir fırsat yaratır. Bu fırsattan siz de yararlanabilirsiniz. Bunun için bizi aramanız yeterli.

Amerika'da Doğum Fırsatı Hakkında

Instagram'da Biz